SÖZ VERİYORUZ

Birlikte Güçlüyüz Platformu olarak kamu-özel sektör iş birliklerini son derece önemsiyoruz. Güçlü bir irade ile yapılan her girişimin ve ortaya koyulan iradenin, sektörel sorunların çözümü noktasında gerekli duyarlılığı fazlası ile göstereceğine inanıyoruz. Türkiye gibi ekonomik büyümesini ihracata göre kurgulamış bir ülke için lojistik olmadan başarıya ulaşılmasının mümkün olamayacağını biliyoruz. Bu nedenle taşımacılık ve özellikle karayolu taşımacılığının dış ticaretin tamamlayıcı öğesi olduğu bilinci ile hareket ediyoruz.

Birlikte Güçlüyüz Platformu olarak biz, taşımacılık faaliyetlerini icra eden ve sahada faaliyet gösteren meslektaşlarız.Dolayısı ile taşımacıların sorunlarını, dertlerini ve önlerinde engel teşkil eden sorunları biliyoruz. Doğru ve hızlı bir şekilde bu sorunları ilgililerine aktarıp, çözümler yaratacağız, kamu ile güzel bir birliktelik oluşturacağız.

UND’yi hep birlikte katılımcı, şeffaf, ortak aklın esas alınacağı bir anlayışla ve hepsinden önemlisi tüm sektörümüzü kucaklayan bir bakış açısıyla yöneteceğiz. Oluşturmak istediğimiz yönetim modelinin temelinde ; geniş katılım, ortak akıl ve çözüm odaklı bir metodu hayata geçirilmesi yatmaktadır. İnanıyoruz ki, bir araya gelip yan yana durduğumuzda hemen her sorunun üstesinden gelebiliriz. İşte tam bu doğrultuda bizler, “Birlikte Güçlüyüz” diyoruz.

Birlikte Güçlüyüz Platformu olarak bizimle birlikte yola çıkan ve bir kısmı bugün aramızda olarak desteklerini belirten tüm meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.